Home » , , , » Lelaki Paling Cantik Dan Cute Di Dunia

Lelaki Paling Cantik Dan Cute Di Dunia

Written By Hafiz Rahman on Saturday, October 22, 2011 | 1:14 AM

Entry Berkaitan : Kenneth Nicole Brodsky , Kanak Kanak Paling Comel Di Dunia Yang Semakin Dewasa

Bila nampak perempuan cantik, lelaki selalunya akan menoleh sekurang kurangnya dua kali. Ini adalah fakta dari aku seorang lelaki jugak. Cuba tengok gambar dibawah ni, agaknya anda anda dan anda wahai lelaki sekalian akan menoleh sebanyak berapa kali agaknya? Honestly aku akan toleh berkali kali. Alamak terplayboy la pulak. haha. But seriusly, “gadis “ dibawah sebenar benarnya bukanlah gadis tetapi seorang jejaka yang boleh dikategorikan sebagai Lelaki tercantik di dunia. Damn he’s cute.

gua tak caya!!!!!

 

Nama sebenar beliau adalah Kiyoshi Sakurazuka yang berasal dari China tetapi menetap di Jepun. Profession kerja beliau adalah sebagai seorang cosplayer dan cosdresser yang sentiasa memakai pakaian wanita .

Name: kiyoshi sakurazuka
Real Name :澈樱冢 = Che Ying Zhong (CMIIW)
Birthday : April 4, 1984
Height : 160cm
Weight : 40kg
Blood type : A
Constellation : Aries
Gender : Male
Birthplace : Hunan, China
Graduate : Beijing Institute of Technology

^$###%^%$$$

dan katanya ini adalah gambar beliau bersama teman wanitanya

image

damn. Wondering whos the girlfriend now!!!!

 

Nak tengok gambar gambar banyak lagi? Lawati BillyInfo

Kongsi Cerita Ini Bersama Rakan

5 comments

Post a Comment

Kindly Leave Your Comment Here..=)

Labels

TERKINI (174) ARTIS (114) TIPS BERGUNA UNTUK ANDA (85) DEDAH (74) FACT (71) DIARY (69) politik (68) INFO (64) Video (64) BERITA SUKAN (61) GOSIP TERKINI (44) HIBURAN (44) RENUNGAN (38) DESIGN (34) BLOG REVIEW (33) PRODUCT REVIEW (32) PENDIDIKAN (29) PANDUAN (28) tutorial (27) MAKLUMAN (25) TIPS BLOGGING (21) EVENT (20) Gadget (17) AGAMA (15) PERMOHONAN (15) HEADER DESIGN (12) CINTA (11) STATISTIK BLOG (6) SITEMAP (1)